Popis djelatnika Osnovne škole Vladimira Pavlovića u Čapljini

 

Popis djelatnika Osnovne škole Vladimira Pavlovića u Čapljini

 

Razredna nastava: (Matična škola)

 

- Žana Pehar 1.a

- Miro Brajoković 1.b

- Vesna Raguž 1.c

- Sandra Dževlan 1.d

- Senka Erić 1.e

- Ziba Repar 2.a

- Matilda Šutalo 2.b

- Katica Jurković 2.c

- Antonela Šajinović 2.d

- Anđelika Buntić  3.a

- Ruža Andrić 3.b

- Nada Mrvalj 3.c

- Zorka Puljić 3.d

- Julijana Bošković 3.e

- Slađana Kožul 4.a

- Draženka Matić 4.b

- Jelena Limov 4.c

- Lenka Šutalo 4.d

- Ljerka Karlušić 5.a

- Ljubica Herceg 5.b

- Karolina Buntić 5.c

- Gordana Kapular 5.d

- Ivana Primorac

- Nikolina Kordić

Zvirovići:

- Irena Bule

Prćavci:

- Manuela Vlahić

Trebižat:

- Nikolina Pejdo

- Ljubica Martinović

- Monika Borovac

- Paulina Raguž

- Ines Pažin

Šurmanci:

- Gordana Livaja

Struge – Gorica

- Ankica Dragičević

- Ružica Lovrić

- Marijana Milanović

Gabela:

- Stanislava Rajič

- Ivona Jelčić

Gabela Polje:

- Anica Bulum

 

 

Hrvatski jezik:

- Nevenka Sulić 

- Jasna Raguž

- Zoran Bukmir

- Mirjana Božić

- Marijana Krmek

- Marijana Ljubić

 

Engleski jezik:

- Gordana Vego

- Angelina Perić

- Zdenka Beljan

- Gordana Dodig

- Vesna Lukenda-Nikšić

- Martina Jurković-Rako

- Davor Puljić

- Duška Tešanović

 

Matematika - Fizika:

- Arijana Doko

- Karolina Jarak-Ćorić

- Marinko Falak

- Denis Turk

- Ante Zovko 

- Marijana Jurković

- Nikolina Antunović

Biologija - Kemija:

- Tanja Zurovac

- Sanja Malić

- Antea Dragičević

- Blagica Kordić

 

Povijest - Zemljopis:

- Perica Živković

- Ante Obad

- Branka Živković

- Nela Čuljak

- Robert Borovac

- Ljilja Dodig

 

Tehnička kultura:

- Ivan Jakiša

- Nina Muradbegović

Likovna kultura:

- Gratis Ferenc

Glazbena kultura:

- Paula Zubonja

- Ivica Maslać

Tjelesna i zdravstvena kultura:

- Miroslav Vidić

- Mia Blagoje

- Mateo Jovanović

 

Katolički vjeronauk:

- Željana Luburić

- Ivana Bošković

- Daniela Raguž 

- Kristina Soldo

- Irena Šimović

- Andrea Malić

 

Pravoslavni vjeronauk:

- Zorica Gojačić

 

 

Informatika:

- Vide Raguž

- Nina Muradbegović

Glazbena škola:

- Gabrijela Glavinić

- Davor Markota

- Boris Marićević

- Ivica Maslać

- Neven Dragičević

- Andrea Knežević

- Josip Pehar

- Ana Pranjković